Sitenin Kullanımı

Site'nin herhangi bir kısmına veya herhangi İçeriğe erişmek, elde etmek, kopyalamak veya izlemek için veya Site'nin veya herhangi bir İçeriğin Navigasyon yapısını veya sunumunu herhangi bir şekilde çoğaltmak, Site vasıtasıyla kasıtlı olarak verilmeyen herhangi bir yolla herhangi bir malzeme, doküman veya bilgiyi elde etmek veya elde etmeye kalkışmak amacıyla, bir otomatik cihaz, program, algoritma veya metodoloji, veya bunlara benzer ya da eşdeğer manuel prosesler kullanamazsınız. 

Site'nin herhangi bir bölümüne veya Site ile bağlantılı diğer sistem veya ağlara, Kendi Gıda Ltd. Şti. sunucusuna, Site üzerinde veya Site vasıtasıyla sunulan herhangi bir servise, “hacking”, “şifre avcılığı" veya diğer meşru olmayan yollarla yetkisiz bir şekilde erişmeye kalkışamazsınız.

Site'nin veya Site'ye bağlı herhangi bir ağın savunmasızlığını inceleyemez, tarayamaz veya test edemez, Site veya Site'ye bağlı herhangi bir ağ üzerindeki güvenlik veya doğrulama önlemlerini ihlal edemezsiniz. Site'nin herhangi bir diğer kullanıcısı veya ziyaretçisi ya da Kendi Gıda Ltd. Şti.’in başka bir müşterisine ait bilgileri, size ait olmayan herhangi bir Kendi Gıda Ltd. Şti. hesabı dahil olmak üzere, kaynağına kadar takip edemez veya takip etme girişiminde bulunamazsınız. Site'yi veya Site üzerinde veya Site vasıtasıyla verilen herhangi bir servisi veya bilgiyi, Site tarafından belirtildiği şekilde kendi bilgileriniz hariç kişisel bilgiler de dahil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere açıklamak amacıyla kullanamazsınız.

Sitenin ya da Kendi Gıda Ltd. Şti.’in sistem veya ağlarına, Siteye veya Kendi Gıda Ltd. Şti.’e bağlı herhangi bir sistem ya da şebekenin altyapısına makul olmayan veya orantısız büyüklükte bir yük getiren her türlü aksiyondan kaçınmanız gerekmektedir.

Site'nin veya Site üzerinde yürütülen herhangi bir işlemin doğru çalışmasını veya Site'nin başka bir şahıs tarafından güvenli kullanımını etkileyebilecek herhangi bir cihaz veya yazılım  kullanamazsınız.

Site üzerinde veya Site vasıtasıyla ya da Site üzerinden sunulan herhangi bir servis aracılığıyla Kendi Gıda Ltd. Şti.’e gönderdiğiniz mesaj veya iletinin kaynağını saklamak amacıyla taklit başlıklar veya tanımlayıcılar kullanamazsınız. Başka biri gibi veya başka birini temsil ediyor gibi davranamaz veya başka bir şahıs veya kuruluşu taklit edemezsiniz.

Siteyi veya herhangi bir İçeriği kanuni olmayan veya işbu Kullanım Kurallarında yasaklanan bir amaç için veya herhangi bir yasa dışı faaliyet ya da Kendi Gıda Ltd. Şti.’in veya başkalarının haklarını ihlal eden başka bir faaliyetin yürütülmesini sağlamak amacıyla kullanamazsınız.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR